top of page

Ülkemiz binlerce yıl tarım ve hayvancılığın merkez noktası olmuştur.  Birçok işletme günümüzde, tecrübeleriyle yürümeye çalışmaktadır. Ama artık Dünya çok hızlı değişmektedir. Bildiğimiz birçok yöntem, bilgi, teknoloji her geçen gün değişime uğramaktadır.

 

Verim odaklı çalışmalar ön plana çıkmaktadır.

Bu nedenle fizibilite hazırlama, proje aşamasında çözümleme ve yönetim esnasında danışmanlık almak kaçınılmaz olmuştur. Bu çalışmalar; verim arttıran, tesisin gelecek yıllarda kar eden işletmeler olarak ayakta kalmasını sağlayan, sürdürülebilir politikaları oluşturan çalışmalardır.

Bovinagro Teknik, yatırımın en başından itibaren ekonomik ve teknik analizleri yatırımcıya sunan, bütün seçenekleri ortaya koyan ve farklı senaryoları belirten Fizibilite raporlarıyla fark yaratan bir firmadır.  Teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek Projelendirme aşamasında en iyi ekiplerle Güneş Enerji Santrali, Tarım ve Hayvancılık  işletmeleri tasarımı yapılmaktadır. Yapılan projenin birebir tamamlanmasını sağlayan Proje Yönetim Danışmanlığı hizmeti verilmektedir.  Hayvancılık alanında işletmenin kurulmasından sonra Türkiye'nin en yetkin çiftlik danışmanlarıyla işletmenin kar eden bir ticari işletme olarak devam etmesini sağlayan Yönetim Danışmanlığı Hizmeti vermektedir.

Konusunda uzman ekiplerimiz ile projelerimizde fizibilite, tasarım, inşaat ve montaj süreçlerinin tamamını üstleniyor ve sizlere Çatı GES, Arazi GES ve kurulumlar sonrasındaki Bakım ve Onarım çözümlerimiz ile anahtar teslim hizmet sunuyoruz

Kalite odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi bakış açımız ile kısa sürede birçok projede yer aldık. Türkiye’de bugüne kadar tamamladığımız enerji projelerimiz ile sürdürülebilir ve temiz enerji kullanımına yönelik önemli katkılarda bulunduk.

pexels-lex-photography-1109541.jpg
pexels-lukas-669612.jpg
Solar Panel Kurulum
bottom of page